XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
17 LISTOPADA 2019 ROKU

1. W Imię Boże rozpoczynamy w dzisiejszą niedzielę Misje święte, które poprowadzą Ojcowie Redemptoryści: O. Damian i O. Józef. Ojcom Misjonarzom życzymy wielu Bożych Łaski i Mocy Ducha Świętego!

2. Przez cały tydzień, w trakcie trwania Misji nie ma Mszy św. o godz. 1700. Są natomiast wolne intencje na godz. 900 i 1800, które można zgłaszać w zakrystii.

3. Dzisiaj o godz. 1600 Msza św. za Ojczyznę, Ojca św. Franciszka i Rodzinę Radia Maryja.

4. Także w dzisiejszą niedzielę zakończenie w naszej Parafii Nauk Przedmałżeńskich. Następny Kurs dla Narzeczonych odbędzie się wiosną w Parafii św. Faustyny.

5. Dzisiaj i jutro o godz. 1730 ostatnie w naszej Parafii modlitwy wypominkowe. W dzisiejszą niedzielę modlić się będziemy za zmarłych zgłoszonych z ul. Głogowskiej a jutro z ul. Poznańskiej.
    Za wszystkich zmarłych zgłoszonych w tym roku, w naszej Parafii na modlitwy wypominkowe, zostanie odprawiona jeszcze jedna Msza św., w najbliższy piątek o godz. 1800.

6. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 1200 – na zakończenie Misji Świętych będziemy przeżywać doroczny Odpust ku czci Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej.

7. Za tydzień o godz. 1600 Msza św. w intencji Akcji Katolickiej.

8. Od dzisiejszej niedzieli przy wyjściu z kościoła, jako „cegiełka na prace gospodarcze prowadzone w naszej Parafii”, do nabycia kalendarz parafialny w mniejszym formacie z rozpisaną posługą duszpasterską. Nadal możemy nabywać także większy kalendarz poświęcony kościołowi Bożego Ciała.

9. Zakończyliśmy rozprowadzanie tegorocznych opłatków wigilijnych w naszych domach. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie złożone z tej racji ofiary, które zostaną przeznaczone na zamontowanie sygnalizacji przeciwpożarowej w kościele parafialnym. Od dzisiaj opłatki możemy nabywać w zakrystii lub Duszpasterstwie.

10. W przyszłą niedzielę zapraszamy do Domu Katechetycznego na charytatywny kiermasz ciast, z którego dochód będzie przeznaczony na leczenie chorej na chłoniaka złośliwego naszej parafianki Pani Jadwigi Maczuga należącej do wspólnoty modlitewnej i śpiewającej w chórze na Triduum Paschalne.
    Z góry Bóg zapłać za wsparcie tej inicjatywy!