2019-11-03

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA
3 LISTOPADA 2019 ROKU

1. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca, w łączności z każdą Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy w naszej Parafii wizytację pasterską, którą przeprowadza Ksiądz Arcybiskup Józef Kupny Metropolita Wrocławski. Ksiądz Arcybiskup o godz. 1530 poprowadzi w kościele Bożego Ciała modlitwę za zmarłych pochowanych na naszym cmentarzu parafialnym a następnie będzie przewodniczył Mszy św. wizytacyjnej o godz. 1600 w kościele parafialnym. Wszystkich Parafian zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

3. Ofiary, które dzisiaj składamy na tacę, jak zawsze w pierwszą niedzielę miesiąca, przeznaczone są na prowadzone w naszej Parafii prace gospodarcze. Bóg zapłać za ofiarność i zrozumienie!

4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, stąd całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu a Msza św. o godz. 1800 będzie sprawowana o powołania.

5. Od poniedziałku – 4 listopada rozpoczynamy w naszej Parafii modlitwy wypominkowe za naszych zmarłych. Wypominki codziennie o godz. 1730. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane z racji wypominek! Porządek modlitw wypominkowych za zmarłych zgłoszonych z ulic na najbliższy tydzień:
    • poniedziałek – Sikorskiego, Iwaszkiewicza, Słowackiego, Świerkowej, Wiosny Ludów;
    • wtorek – ul. Starogórska;
    • środa – Kochanowskiego, Sosnowa, Tylna, Przylesie;
    • czwartek – Lipowa, Łąkowa, Sienkiewicza, Jodłowa, Chopina, 11- listopada, Błotna, Brzozowa, Klonowa, Cisowa, Mała, Modrzewiowa, Głowackiego, Narutowicza, Hirszfelda;
    • piątek – Zaułek, Wolności, Szkolna, Wawrzeckiego, Racławicka, Platanowa, Jarzębinowa, Madalińskiego, Chabrowa, Wrzosowa, Bukowa, Słoneczna oraz z Kruszyńca i Włodkowa;
    • sobota – Podwale;
    • niedziela – Wrocławska.

6. Przypominamy o organizowanej z naszej Parafii, we wrześniu przyszłego roku Pielgrzymce autokarowej do Grecji Macedonii, częściowo śladami św. Pawła. Dla zainteresowanych program Pielgrzymki do pobrania przy wyjściu z kościoła a zapisy u duszpasterzy.

7. Trwa roznoszenie opłatków wigilijnych przez upoważnione osoby. Wraz z opłatkami trafi do naszych domów program Misji Świętych, które przeżywać będziemy od 17 – 24 listopada. Program Misji także do pobrania przy wyjściu z kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za składane z tej racji ofiary, które zostaną przeznaczone na instalację w kościele parafialnym sygnalizacji przeciwpożarowej!

8. Przy wyjściu z kościoła, do nabycia po 20 zł. kalendarz naszej Parafii poświęcony kościołowi Bożego Ciała .